رئیس واحد تدارکات کالای شرکت پالایش گاز فجر جم:
تحریم‌ها در مسیر پیشرفت پالایشگاه جم خللی وارد نکرده است

خبرگزاری فارس: رئیس واحد تدارکات کالای شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: تحریم‌ها در مسیر پیشرفت پالایشگاه جم خللی وارد نکرده است.

خبرگزاری فارس: تحریم‌ها در مسیر پیشرفت پالایشگاه جم خللی وارد نکرده است

به گزارش خبرگزاری فارس از جم، حمید فاضل بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: علی‌رغم تحریم‌های دشمن، تمامی کالاهای ضروری برای استفاده در قسمت‌های مختلف پالایشگاه تامین شده است.

وی افزود: تصفیه گاز و روند رو به رشد آن در فصل سرما حاکی از موجودی تمامی قطعات مورد نیاز در سطح شرکت است و ما در این راه تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست.

فاضل تصریح کرد: بخش تدارکات کالای شرکت پالایش گاز فجر جم به‌عنوان زیر مجموعه‌ای از امور کالا و با هدف تأمین اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای تداوم اهداف شرکت با تمام توان بالقوه و بالفعل خود و با حفظ صیانت از ارزش‌های نظام مشغول به انجام وظیفه است.

رئیس واحد تدارکات کالای شرکت پالایش گاز فجر جم اضافه کرد: با تعاملی که با سازندگان و فروشندگان متعهد داخلی در راه تأمین کالا وجود دارد و همچنین تولید بخش مهمی از کالاها در درون شرکت، تاکنون موفق بوده‌ایم گام‌های بزرگی برداریم.

فاضل اذعان داشت: تجارب کارکنان و تعهد و تخصص آنها در این بخش و با مدیریت کردن فعالیت‌های تدارکاتی و بکارگیری راهکارهای منطبق با قوانین جاری باعث شده است فعالیت‌های عملیاتی توأم با آرامش برای سال آتی به پیش برود.

فاضل اظهار داشت: تحریم‌ها نه تنها مشکلی را برای این پالایشگاه به وجود نیاورده بلکه باعث خود باوری، استقلال، کار بیشتر و تولید با کیفیت‌تر شده است.

وی مذاکره با تولید کنندگان داخلی و اخذ کالاهای عمومی تولید داخل و انجام تست‌های عملیاتی برای بکار گیری آنها را از وظایف مهم امور کالای شرکت دانست و تصریح کرد: مذاکره با بازرگانان معتبر داخلی در راستای تأمین کالاهای تخصصی همواره مورد توجه این پالایشگاه است.

رئیس واحد تدارکات کالای شرکت پالایش گاز فجر جم، ارائه نقشه‌های قطعات و تجهیزات برای ایجاد شناسنامه کالا به تولید کنندگان معتبر داخلی و اخذ نمونه و تست عملیاتی و دعوت از تولید کنندگان معتبر و متعهد داخلی از سایت‌های عملیاتی و اجازه بازدید از دستگاه‌های حیاتی و هم‌اندیشی برای ساخت قطعات حساس را از دیگر اقدامات این واحد دانست.

فاضل یادآور شد: متخصصین این شرکت نیز به سایت‌های سازندگان معتبر داخلی برای برون رفت از عدم تأمین بعضی از قطعات کمیاب اعزام می‌شوند و مذاکره با واسطه‌گران داخلی و خارجی به منظور تأمین برخی از کالاهای شیمیایی و تأمین به موقع آنها به خوبی صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/ح20