با حضور مهمان‌های خارجی برگزار شد
برپایی سفره هفت سین در پایانه مرزی لطف‌آباد

خبرگزاری فارس: مدیر میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری درگز، اظهار کرد: برای نخستین‌بار در ایام نوروز سفره هفت‌سین در پایانه مرزی لطف‌آباد با حضور مهمانان خارجی برپا شد.

خبرگزاری فارس: برپایی سفره هفت سین در پایانه مرزی لطف‌آباد

حسن گیاهی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد گفت: تزیین سایت موزه بندیان به گل و سفره هفت سین، برپایی نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی نیز در این محل به همراه چادر عشایر در بندیان از دیگر برنامه‌های اجرایی بود.

مدیر میراث فرهنگی،صنایع‌دستی و گردشگری درگز در ادامه به نقشه شهر و سایر محصولات فرهنگی ارائه شده به مسافران اشاره کرد و افزود: 45 کلاس از بهترین خوابگاه‌های مدارس درگز و آماده بودن سرویس‌های بهداشتی شهرستان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی در این ایام است.

گیاهی تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات به مسافران، استقرار 2 چادر توسط هلال احمر و توزیع محصولات فرهنگی در ورودی شهر درگز و میدان آزادی جهت راهنمایی مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

مدیر میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری درگز خاطرنشان کرد: اجرای موسیقی محلی توسط هنرمندان شهرستان در محوطه سایت باستانی بندیان در ایام نوروز توسط میراث فرهنگی نیز برای ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/س20