رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی
فعالیت 60 دفتر خدمات مسافرتی در نوروز

خبرگزاری فارس: رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی وجهانگردی گردشگری خراسان رضوی از ارائه خدمت 60 دفتر خدمات مسافرتی به مسافران در ایام نوروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت 60 دفتر خدمات مسافرتی در نوروز

 سعید ولی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: روزانه این انجمن صنفی به همراه نماینده سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان از آژانس‌های فعال در ایام نوروز بازدید می‌کنند و وضعیت کار ی را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

وی افزود: در حال حاضر در خراسان رضوی 250 دفتر خدمات مسافری فعالیت دارند که از این تعداد 180 دفتر در مشهد مشغول بکار هستند.

وی به برودت هوا و بارش برف در28 اسفند ماه 90 مشهد اشاره کرد و ادامه داد: در این روز با توجه بارش برف و کنسل شدن  50 پرواز در مسیر های مختلف پروازی،در هماهنگی با راه آهن خراسان رضوی و شرکت رجا ،مسافران مسیر پروازی مشهد به تهران با قطار 30 دقیقه بامداد را به تهران هدایت شدند و سایر مسیرهای پروازی با 24 ساعت تاخیر انجام شد.

وی به تحولات چشمگیر ارزی اشاره کرد و ادامه داد: بیشترین مسافران مراجعه کننده به دفاتر خدمات مسافرتی در ایام نوروز در خصوص تورهای کیش، قشم، اصفهان و شیراز بوده است.

ولی زاده ادامه داد: در انجمن صنفی 2 بازرس قانونی و 5 نفر اعضای هئیت مدیره داریم که همه این افراد در حال حاضر ارائه خدمت می دهند و همچنین حضور  دانشجویان رشته ایرانگردی و جهانگردی را به صورت افتخاری در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شاهد هستیم.

 وی اظهار کرد: ابن انجمن برای نخستین‌بار در نوروز امسال اقدام به چاپ ماهنامه کرده که برای تمام دفاتر خدمات مسافرتی، هتل‌ها، سازمان‌های و ارگا‌ن‌های مربوطه ارسال شده است.

در پایان رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات  مسافرت هوایی و جهانگردی گردشگری خراسان رضوی از مردم خواست تا در زمان خرید تور سفر و انعقاد قرارداد کاملا قرارداد را با دقت مطالعه و سپس امضا کنند تا مشکلات کمتری را در این‌باره شاهد باشیم.

انتهای پیام/س10