رئیس هیئت هندبال استان قم:
توجه به رده‌های پایه اولویت توسعه هندبال قم است

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت هندبال استان قم گفت: سرمایه‌گذاری بر روی هندبالیست‌های رده‌های سنی پایه اولویت اصلی توسعه هندبال قم است.

خبرگزاری فارس: توجه به رده‌های پایه اولویت توسعه هندبال قم است

سید علیرضا طباطبایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار داشت: در طول سال‌های اخیر سعی کرده‌ایم هندبال را از ریشه و پایه توسعه دهیم و به همین خاطر برگزاری رقابت‌های لیگ این رشته ورزشی را در هر دو بخش دختران و پسران به عنوان یکی از مهم‌ترین راهکارهای توسعه هندبال قم برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: هدف از برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانی دختران هندبال قم شناخت استعدادهای هندبال قم در بخش دختران بود و این رقابت‌ها به گواه مسئولان بخش بانوان هیئت از سطح بسیار بالایی برخوردار بوده است.

رئیس هیئت والیبال استان قم از قهرمانی تیم ناحیه سه آموزش و پرورش در رقابت‌های هندبال دختران قم خبر داد و عنوان کرد: رقابت‌های هندبال دختران قهرمانی قم در قالب لیگ این رشته ورزشی با شرکت چهار تیم به شکل دوره‌ای به انجام رسید و در نهایت تیم قهرمان خود را شناخت.

وی ابراز داشت: مسابقات لیگ قهرمانی هندبال دختران قم با توجه به حضور تعداد چهار تیم در این رقابت‌ها به شکل دوره‌ای برگزار شد تا هم تعداد بازی‌های برگزار شده بیشتر شود و هم اینکه دختران هندبالیست بتوانند در تعداد رقابت‌های افزون‌تر توان خود را ارائه کنند. 

طباطبایی افزود: در پایان این دوره از مسابقات تیم هندبال دختران ناحیه سه آموزش و پرورش قم با کسب بیشترین امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و موفق به کسب مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ هندبال دختران رده سنی جوانان قم شد.

این مسئول بیان داشت: این رقابت‌ها در حالی به پایان رسید که بعد از تیم ناحیه سه آموزش و پرورش قم، تیم هندبال دختران پاسارگاد به مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی دست یافت و تیم‌های هندبال دختران هنرستان فخری قم و امامت سوم و چهارم شدند.

رئیس هیئت هندبال استان قم تصریح کرد: رقابت‌های نخستین دوره لیگ هندبال دختران قم به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره مربی فقید هندبال قم یعنی مرحومه زهرا‌ هاشمی‌ماد برگزار شد تا نام این مربی پرتلاش هندبال بانوان قم برای همیشه زنده بماند.

وی گفت: در هندبال قم در سال‌های اخیر اتفاقات خوبی رخ داده که در این بین بانوان هندبالیست قم نیز در رده‌های سنی مختلف و همچنان بخش‌هایی نظیر آموزش و قهرمانی این رشته ورزشی پیشرفت‌های بسیار خوبی داشتند.

طباطبایی اذعان داشت: ما در سال جدید نیز برنامه‌های متنوعی برای توسعه هندبال قم در نظر داریم که با حرکت در مسیر رشد علمی این رشته و برخورداری نیروی انسانی مرتبط با هندبال از دانش روز این رشته این مهم محقق خواهد شد.

انتهای پیام/ن20/د1000

-----------------------------------------------------------------

 

لینکستان بزرگ مهرمیهن - تبادل لینک, تبادل لینک وبلاگ , تبادل لینک سایت , تبادل لینک رایگان , لینک , پیج رنک , سایت تبادل لینک , تبادل لینک خودکار , تبادل لینک هوشمند , تبادل لینک اتوماتیک , سیستم تبادل لینک , مجانی
تبادل لینک - سیستم تبادل لینک با پیج رنک 5
عکس - عکس ، عکس بازیگران ، والپیپر ، مدل