سرپرست نمایندگی بازرگانی شهرستان چایپاره خبر داد
توزیع 10 هزار کیلوگرم گوشت منجمد در چایپاره

خبرگزاری فارس: سرپرست نمایندگی بازرگانی شهرستان چایپاره گفت: 10 هزار کیلوگرم گوشت منجمد در ایام عید نوروز در چایپاره توزیع شده است.

خبرگزاری فارس: توزیع 10 هزار کیلوگرم گوشت منجمد در چایپاره

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حسین بنکدار پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این میزان گوشت در راستای طرح تنظیم بازار و واقعی شدن قیمت کالاهای مورد نیاز مردم در این شهرستان توزیع شد.

وی افزود: از این میزان گوشت منجمد توزیع شده، 7 هزار و 500 کیلوگرم گوشت مرغ منجمد، 2 هزار و 500 کیلو گوشت قرمز و 22 هزار کیلوگرم برنج تایلندی در چایپاره در ایام عید نوروز توزیع شده است.

بنکدار اضافه کرد: طرح تنظیم بازار و طرح‌های نظارتی و بازرسی واحدهای صنفی تا اواسط فروردین امسال ادامه می‌یابد تا مردم با آرامش خاطر بیشتر این ایام را سپری کرده و کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

این مسئول از توزیع بیش از 65 هزار کیلوگرم پرتقال در چایپاره خبر داد و گفت: این میزان پرتقال با قیمت تعاونی 10 هزار ریال به مردم عرضه شده است و توزیع مرکبات تنظیم بازار تا پایان عید نوروز ادامه دارد.

وی اعلام آمادگی واحدهای صنفی برای عرضه کالاهای اساسی با قیمت تعاونی را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: 17 واحد صنفی در چایپاره برای فروش ویژه در ایام پایانی سال با نمایندگی بازرگانی این شهرستان همکاری کرده‌اند.

بنکدار ادامه داد: این واحدها انواع کالاهای مورد نیاز مردم از جمله خوار و بار، مواد غذایی، کیف و کفش، پوشاک، میوه و غیره را با 15 درصد زیر قیمت بازار به مردم عرضه کرده‌اند.

وی اجرای طرح ویژه نظارتی سال جدید را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: از آغاز اجرای این طرح یک‌هزار و 200 بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته است.

سرپرست نمایندگی بازرگانی شهرستان چایپاره خاطرنشان کرد: 22 فقره پرونده تخلف به ارزش 4 میلیون و 600 هزار ریال در راستای طرح تنظیم بازار تشکیل و برای صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان ارسال شده است.

انتهای پیام/خ۲۰