رئیس آموزش و پرورش دماوند خبر داد
اسکان 700 مسافر در مدارس دماوند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند از اسکان 700 نفر در مدارس این شهرستان تا صبح امروز خبر داد.

خبرگزاری فارس: اسکان 700 مسافر در مدارس دماوند

سیدقاسم حسینی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: تاکنون نزدیک به 700 نفر از مسافران نوروزی در مدارس شهرستان دماوند اسکان داده شده‏اند.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش شهرستان دماوند به عنوان یکی از اعضای اصلی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان دماوند، تلاش‏های خود را پیش از ورود به سال جدید آغاز کرده بود.

حسینی اضافه کرد: ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش شهرستان دماوند علاوه بر نشست‏های شهرستانی، چندین نشست داخلی را نیز برای برنامه‏ریزی بهتر در این زمینه ترتیب داده بود.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند افزود: نتیجه این چند نشست با حضور مسئولان بخش‏های مختلف آموزش و پرورش شهرستان دماوند، تصمیمی ابتدایی برای تجهیز 100 کلاس درس برای استقبال از مسافران نوروزی بود.

وی ادامه داد: اما در هر صورت تنها 40 واحد نوساز شهرستان نظیر مدرسه امام خمینی (ره)، ابراهیمی، هنرستان زینبیه (س)، شهید مدنی، شهید هاشمی‏نژاد آبسرد، 12 فروردین کیلان از میان این 100 کلاس برای اجرای طرح‏های ستاد اسکان نوروزی مدنظر قرار گرفت.

حسینی با اشاره به تجهیزات موجود در این مدارس خاطر نشان کرد: برای رفاه حال مسافران نوروزی شهرستان دماوند حاضر در مراکز ستاد اسکان این شهرستان، تجهیزاتی مانند تلویزیون ال.سی.دی، یخچال، فرش، پتو و گاز طبخ غذا فراهم آمد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند از ارائه یک وعده غذای گرم به فرهنگیان حاضر در مراکز ستاد اسکان مدارس شهرستان خبر داد.

این مسئول اذعان داشت: فرهنگیان به اتفاق خانواده‏هایشان با دریافت فیش مخصوص از ستاد اسکان مستقر در مدارس و البته ثبت از روز گذشته در مراکز عرضه غذای شهرستان دماوند با یک وعده غذای گرم پذیرایی می‏شوند.

انتهای پیام/ن20/د1000