نوروز 91 در مقایسه با پارسال
دماوند با حوادث کمتری مواجه است

خبرگزاری فارس: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند گفت: شهرستان دماوند در نوروز امسال در مقایسه با سال گذشته با حوادث کمتری مواجه بود.

خبرگزاری فارس: دماوند با حوادث کمتری مواجه است

محمدرضا قادی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: خوشبختانه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان دماوند با انسجام و همکاری بیشتری کار خود را آغاز کرده است و همچنان ادامه می‏دهد.

وی ادامه داد: امسال طرح‏های در حال اجرا از سوی دستگاه‏های خدماتی مختلف در چارچوب ستاد سفرهای نوروزی چندی پیش برای بار دوم مورد بازدید مسئولان قرار گرفت.

قادی با اشاره به اکیپ‏های هلال احمر مستقر در نقاط مختلف شهرستان دماوند خاطر نشان کرد: خدمات مجموعه خدوم جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند با برپایی چندین پایگاه متمرکز و اکیپ‏های سیار ارائه می‏شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند ادامه داد: یکی از این پایگاه‏های هلال احمر شهرستان دماوند در ورودی شهر آبعلی، برای ارائه خدمات به مردم آماده به کار است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این مرکز پایگاه‏های دیگری در آبسرد، "چنار شرق"، محور هراز، مدیریت پشتیبانی و به همراهی اکیپ سیار نیز برای امور امدادی در مواقع اضطراری آماده اجرای عملیات هستند.

قادی از کاهش حوادث در نوروز سال 91 خبر داد و افزود: خوشبختانه در سایه عنایات باری تعالی، دعای خیر مردم و تلاش مسئولان، حوادث مختلف در شهرستان دماوند در مقایسه با سال گذشته با کاهش همراه بود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند با اشاره به ریزش چندی پیش کو