مدیرکل اوقاف مازندران خبر داد
افتتاح اداره اوقاف سوادکوه تا پایان فروردین ماه

خبرگزاری فارس: مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه در فروردین ماه جاری افتتاح می‌شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح اداره اوقاف سوادکوه تا پایان فروردین ماه

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه حجت‌‌الاسلام سیف‌الله سهرابی صبح امروز در بازدید از امامزاده عبدالحق و امامزاده ابوطالب سوادکوه با اشاره به اینکه وقف از اعمال مورد تاکید دین اسلام است، اظهار داشت: وقف و مصرف اموال در راه خدا قرضی است که خداوند آن را هزاران برابر به صاحب آن باز پس می‌دهد.

سهرابی از وجود یک‌هزار و 312 امامزاده در مازندران خبر داد و بیان کرد: علاقه و ارادت مردم مازندران به اهل بیت (ع) و پذیرش اسلام شیعی بیانگر سابقه عمیق علاقه مردم به خاندان عصمت و طهارت است.

وی تصریح کرد: ساماندهی امور وقف و مدیریت اماکن دینی و برنامه‌ریزی برای تعمیق ارزش وقف مورد تاکید ما در اوقاف و امور خیریه است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از  ساماندهی مدیریت هئیت امنا بقاع متبرکه در استان خبر داد و گفت: هئیت امنای بیش از 2 هزار و 250 بقاع متبرکه مازندران ساماندهی شده است.

وی به اشاره به اینکه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سوادکوه در فروردین امسال افتتاح می‌شود، افزود: شهرستان سوادکوه با سابقه مذهبی و دفاع از امامزادگان همواره مورد توجه زائران از سراسر کشور بوده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در پایان خواستار همراهی و همکاری بیشتر مسئولان شهرستان سوادکوه شد و یادآور شد: انتظار می‌رود مسئولان شهرستان سوادکوه همراهی و همکاری بیشتری برای فعالیت‌های مربوط به اوقاف و امور خیریه انجام دهند.

انتهای پیام/آ20