رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه:
نهادهای فرهنگی تولید ملی را نهادینه کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با اشاره به نامگذاری سال‌ جاری توسط مقام معظم رهبری گفت: نهادهای فرهنگی، تولید ملی را فرهنگ‌سازی کنند.

خبرگزاری فارس: نهادهای فرهنگی تولید ملی را نهادینه کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، حجت‌الاسلام حسین ذاکری‌خطیر پیش از ظهر امروز در جلسه طرح‌ها و برنامه‌های سالانه این اداره با اشاره به نامگذاری سال 91 به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، اظهار داشت: مقام معظم رهبری با توجه به شرایط کشور و بررسی همه‌‌جانبه مسائل اقدام به نامگذاری سال می‌پردازند.

ذاکری‌خطیر تصریح کرد: ادارات و نهادهای فرهنگی و علمی باید در نهادینه کردن و بسترسازی فرهنگی، مفهوم تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی تلاش کنند.

این مسئول به اشاره به  پیشرفت‌های شگرف کشور در زمینه‌های مختلف افزود: ملت ایران نشان داده‌اند با تلاش و همکاری عمومی می‌توان به اهداف بلند دست یافت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه از برنامه‌ریزی این اداره برای فرهنگ‌سازی شعار ملی سال 91 خبر داد و گفت: پیام مقام معظم رهبری را به عنوان یک فریضه در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار می دهیم.

وی به ارتباط فعالان تشکل‌های دینی، روحانیان، مربیان و مدیران قرآن و مبلغان و مبلغات با این اداره اشاره کرد و گفت: فعالان دینی و قرآنی با برنامه‌ریزی واحدهای اداره تبلیغات اسلامی در مسیر فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن لزوم حمایت از تولید ملی فعالانه شرکت می‌کنند.

ذاکری‌خطیر در پایان از واحدهای قرآنی، تشکل‌های دینی و اعزام مبلغ این اداره خواست برنامه‌‌های اجرایی فرهنگ‌سازی شعار سال 90 را برای اجرا، تدوین و در اختیار فعالان دینی و قرآنی قرار دهند.

انتهای پیام/ن۲۰