به منظور بررسی وضعیت واحدهای صنعتی گیلان
اصحاب رسانه از واحدهای صنعتی گیلان بازدید کردند

خبرگزاری فارس: نخستین بازدید اصحاب رسانه به منظور بررسی وضعیت واحدهای صنعتی گیلان انجام شد.

خبرگزاری فارس: اصحاب رسانه از واحدهای صنعتی گیلان بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرپرست سازمان صنعت، و معدن گیلان عصر امروز در بازدید از واحدهای شهر صنعتی رشت در جمع خبرنگاران با اشاره به نخستین بازدید اصحاب رسانه از واحدهای صنعتی گیلان اظهار کرد: آشنایی خبرنگاران با مشکلات صنعت استان و انتقال آن از طریق رسانه‌ها موجب آگاهی جامعه از وضعیت فعالیت‌های انجام شده و موانع موجود می‌شود.

علی منتظری گیلان را جزو استان‌های توسعه یافته در بخش کانی غیر فلزی توصیف کرد و افزود: گیلان در بخش فولاد دارای مزیت‌های بسیاری است.

وی با بیان اینکه گیلان سومین تولید کننده صنایع دارویی و بهداشتی در کشور است، تصریح کرد: طرح توسعه واحدهای صنعتی فعال و موفق در ایجاد اشتغال پایدار موثر است.

به گزارش فارس، اصحاب رسانه گیلان در نخستین بازدید دوره‌ای از واحدهای صنعتی استان که به همت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان انجام شد، از طرح توسعه کاشی خزر در شهر صنعتی رشت با اشتغالزایی 250 نفر و سرمایه‌گذاری 250 میلیارد ریال بازدید کردند.

بازدید از طرح توسعه فولاد امیرکبیر با اشتغال 126 نفر و سرمایه‌گذاری 200 میلیارد ریال از جمله بازدیدهای خبرنگاران در بازدید یک‌روزه از واحدهای صنعتی گیلان در شهر صنعتی رشت بود.

طرح توسعه شرکت بهوزان با اشتغال 35 نفر و 70 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری از دیگر واحدهای صنعتی بود که خبرنگاران از آن بازدید کردند.