مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال:
اسپانسر باشگاه سایپا شمال مشخص می‌شود/ نام باشگاه تغییر می‌کند

خبرگزاری فارس: مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال قائمشهر گفت: این تیم از مجموعه سایپا خارج شده و به زودی اسپانسر جدید باشگاه در فصل جدید لیگ دسته یک کشور مشخص می‌شود.

خبرگزاری فارس: اسپانسر باشگاه سایپا شمال مشخص می‌شود/ نام باشگاه تغییر می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی پیروزرام ظهر امروز در جمع خبرنگاران در نشستی خبری بیان داشت: با توجه به اینکه مسئولان شرکت سایپا سال گذشته به تعهدات مالی خود در قبال بازیکنان و کادر فنی عمل نکردند، سایپا شمال از مجموعه آن باشگاه خارج شد.

وی افزود: در حال حاضر مشغول رایزنی با چند اسپانسر خوب در استان هستیم تا این باشگاه با جذب یک اسپانسر قوی بتواند در لیگ موفق عمل کند.

مدیرعامل سایپا شمال گفت: پس از جذب اسپانسر جدید نام باشگاه هم تغییر خواهد کرد.

پیروزرام درباره توافق‌های اولیه واگذاری سایپا شمال به شهرداری قائمشهر تصریح کرد: درمورد واگذاری و قبول اسپانسری این تیم با شورای شهر و شهرداری قائمشهر جلسات خوبی داشتیم.

وی همچنین یادآور شد: این تیم متعلق به مردم قائمشهر بوده و به همین جهت علاقه دارم که فعالیت ورزشی این باشگاه در قائمشهر ادامه باشد.

پیروزرام درباره استقبال دو شهر ساری و بابل از تیم سایپا شمال اذعان داشت: اولویت نخست این تیم با قائمشهری‌ها است که در صورت عدم حمایت اسپانسر در مورد این باشگاه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

مدیرعامل سایپا شمال درباره آغاز تمرینات این باشگاه گفت: تا چند روز آینده با یک مربی خوب بومی وارد مذاکره خواهیم شد و پس از انتخاب سرمربی جدید تمرینات و تست‌گیری از بازیکنان جوان بومی نیز آغاز می‌شود.

وی آغاز تمرینات و تست‌گیری بازیکنان را 10 مرداد خبر داد و اظهار داشت: فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور بر اساس برنامه سازمان لیگ قرار است از 28 شهریور برگزار ‌شود.

پیروزرام در پایان خاطرنشان کرد: به هواداران و دوستداران سایپا شمال قول می‌دهم نگران این تیم نباشند زیرا در فصل جاری با جذب اسپانسر قوی و همچنین انتخاب بازیکنان و کادر فنی خوب در لیگ همچون سال گذشته مدعی خواهیم بود.