اخبار مایکروسافت و ویندوز؛
عرضه سخت افزار جدید سازگار با ویندوز 8

خبرگزاری فارس: مایکروسافت روز گذشته صفحه کلید و موشواره های جدیدی را که برای استفاده کاربران ویندوز 8 بهینه سازی شده اند، عرضه کرد.

خبرگزاری فارس: عرضه سخت افزار جدید سازگار با ویندوز 8

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، با وصل کردن این صفحه کلیدها یا موشواره ها به ویندوز 8 کاربران می توانند بهتر به امکانات مختلف سیستم عامل ویندوز 8 دسترسی پیدا کنند.

این سخت افزارها سبک تر بوده و جابجایی آنها ساده تر است. سازگاری با ویندوز 8 و نسخه RT آن که قرار است در تاریخ 26 اکتبر عرضه شود، ویژگی مثبت دیگر صفحه کلید و موشواره های یاد شده است.

همه اینسخت افزارها به طور بی سیم کار کرده و با استفاده از فناوری بلوتوث و بر مبنای پورت های یو اس بی به رایانه ها متصل می شوند.

صفحه کلید مایکروسافت برای ویندوز 8 Wedge Mobile نام داشته و قیمت آن 80 دلار است. وجود برخی کلیدهای میان بر برای جستجوی سریع، اعمال تنظیمات تازه در سیستم و بهره گیری از رابط کاربری مترو از جمله ویژگی های این صفحه کلید است.

صفحه کلید دیگر مایکروسافت Sculpt Mobile  نام دارد و دارای خمیدگی شش درجه ای است و دارای کلیدهای میان بر متعددی است. موشواره های ویندوز 8 هم که با چهار بخش قابل لمس و هدایت طراحی شده اند از 50 تا 80 دلار قیمت دارند.