هیچ وقت دستور عقب‌نشینی نمی‌دهم
مظلومی: جانانه و با غیرت و تعصب بردیم/ نمی‌خواستیم تیم درجه دو آسیا باشیم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با غیرت، تعصب و بازی جانانه الاتفاق عربستان را شکست دادیم.

خبرگزاری فارس: مظلومی: جانانه و با غیرت و تعصب بردیم/ نمی‌خواستیم تیم درجه دو آسیا باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی پس از برتری ۳ بر یک برابر الاتفاق عربستان گفت: ابتدا باید از علی پروین و سردار رویانیان تشکر ویژه‌ای داشته باشم. همچنین از کانون هواداران پرسپولیس و استقلال که در روز شنبه و در این هوای سرد حمایت پرشوری از استقلال انجام دادند تشکر می‌کنم. این برد را به همه ایرانی‌ها تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: بازی بزرگ و نفسگیری بود. می‌دانستیم تیم برنده به لیگ قهرمانان آسیا می‌رود و تیم بازنده یک تیم درجه دو آسیایی محسوب می‌شود. ما دوست نداشتیم تیم درجه دو آسیا باشیم و مستحق حضور در لیگ قهرمانان آسیا بودیم. حریف هم تیم خوبی بود و در لحظاتی ما را اذیت کرد. کمی استرس داشتیم اما پیروزی بزرگی به دست آوردیم.

مظلومی تاکید کرد: این برد را به هواداران و بازیکنان که با غیرت بازی کردند و همچنین اعضای هیئت مدیره باشگاه تبریک می‌گویم. از فتح‌الله‌زاده هم تشکر می‌کنم که همیشه پشتیبان ما بود.

سرمربی استقلال با اشاره به شرایط فنی بازی گفت: در ۱۰ دقیقه اول بازی بد بودیم اما کنترل بازی را در دست گرفتیم. قبل از گل زدن تغییر سیستم دادیم و نفوذ حریف را از چپ و راست بستیم. 

امظلومی اضافه کرد: گر روی ضد حملات دقت بیشتری می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های بیشتری به حریف بزنیم. روی یک غافلگیری گل خوردیم در حالی که به بازیکنان تذکر داده بودم شماره ۱۶ حریف از عمق دفاع می‌تواند به ما ضربه بزند.

مظلومی تصریح کرد: بازیکنانم جانانه، با غیرت و تعصب خاصی بازی کردند و این بازی را بردیم. از پزشک تیم هم تشکر می‌کنم که مجتبی جباری را به این بازی رساند. روی ضدحملات برنامه داشتیم به همین دلیل اسماعیل شریفات که یک بازیکن سرعتی است را به میدان آوردم. برهانی، یرکوویچ و شریفات موقعیت‌های گلزنی به دست آوردند اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودند. آنها بی‌محابا حمله می‌کردند و ما هم برنامه‌ریزی شده حمله می‌کردیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا پس از زدن یک گل دستور عقب‌نشینی به تیمش داد، گفت: به هیچ وجه به تیمم نمی‌گویم عقب بیاید. این مسئله در فوتبال احساسی ایران است که وقتی یک گل از حریف پیش می‌افتیم تیم ناخودآگاه به عقب می‌آید. همیشه روی حمله تأکید دارم.

مظلومی اظهار داشت: حریف را خوب آنالیز کرده بودیم می‌دانستیم آنها یک باکس دفاعی دارند و در ضد حملات حریفان را اسیر خودشان می‌کنند اما بازی را بستم. الاتفاق در خارج از خانه فقط یک شکست و یک تساوی در لیگ عربستان داشت و بقیه بازی‌ها را برده بود. می‌دانستیم الاتفاق در خارج از خانه تیم خطرناکی است اما با ضد حملات میانه زمین را از حریف گرفتیم این برد شروع خوبی بود هرچند نسبت به دیگر رقبا ۲ بازی بیشتر انجام داده‌ایم و با انجام دو مسابقه بین‌المللی به دیدار نماینده قطر می‌رویم.

سرمربی استقلال با اشاره به اخطاری که برهانی گرفت، گفت: برهانی را به دلیل دو اخطاره شدن از دست دادیم. دیدید که او چقدر عصبانی بود نمی‌دانم در مرحله بعد اخطارهای بازیکنان پاک می‌شود یا نه و این مسئله را باید بپرسیم.

انتهای پیام/

   


اقتصاد ایتالیا در نیمه دوم ۲۰۱۲ به ثبات می رسد

خبرگزاری فارس: رییس بانک مرکزی ایتالیا ابراز امیدواری کرد اقتصاد این کشور در شش ماه دوم 2012 به ثبات و آرامش نسبی دست یابد.

خبرگزاری فارس: اقتصاد ایتالیا در نیمه دوم ۲۰۱۲ به ثبات می رسد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی داو جونز ایگنازیو ویسکو تصریح کرد بانک مرکزی ایتالیا قصد دارد با اجرای سیاستهای مناسب پولی و مالی ثبات اقتصادی را بر این کشور از شش ماه دوم 2012 حاکم و برقرار کند.

بر اساس این گزارش پیش بینی می شود رشد اقتصادی ایتالیا سومین اقتصاد بزرگ منطقه یورو امسال با افت 1.5 درصدی روبرو شود . بر این اساس وی افزود ما به آینده امیدوار هستیم. کاهش نرخ بهره اوراق قرضه ایتالیا طی ماههای اخیر نشانگر بهبود نسبی وضعیت اقتصادی این کشور و برقراری ثبات نسبی در بازارهای مالی و سرمایه است .

وی گفت امیدوارم با ادامه این روند ایتالیا طی سال 2013 میلادی با رشد مثبت اقتصادی روبرو شود . دولت ماریو مونتی نخست وریر ایتالیا که از ماه نوامبر به قدرت رسیده است قصد دارد با اجرای سیاستهای ریاضت اقتصادی و اصلاحات ساختاری بدهی و کسری بودجه این کشور را کاهش دهد. ایتالیا با بدهی سنگین 1.9 تریلیون یورویی روبرو است که معادل 120 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است .

رییس بانک مرکزی ایتالیا افزود اصلاحات اقتصادی نیازمند زمان است و در بلند مدت آثار مثبت اجرای اصلاحات اقتصادی در ایتالیا مشخص خواهد شد .

انتهای پیام /

   


اوباما خواستار بازسازی ساختارهای اقتصادی آمریکا شد

خبرگزاری فارس: رییس جمهور آمریکا تاکید کرد اکنون بهترین فرصت برای باز سازی و احیای ساختارهای اقتصادی آمریکا است و نباید به راحتی این فرصت را از دست بدهیم.

خبرگزاری فارس: اوباما خواستار بازسازی ساختارهای اقتصادی آمریکا شد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از یونایتد پرس باراک اوباما تصریح کرد اکنون فرصت بزرگی است تا آمریکا بتواند زیر ساختهای اقتصادی خود را تقویت و باز سازی کرده و از طبقه متوسط جامعه حمایت کند.

بر اساس این گزارش اوباما در نطق رادیویی هفتگی خود افزود آمریکا می تواند با تکیه بر صنایع بزرگ خود بار دیگر ساختارهای اقتصادی را بازسازی و احیا کند . دستیابی به تکنولوژی و فناوری پیشرفته موجب می شود تا انجام فعالیتهای اقتصادی کاراتر و بهینه تر شود و قدرت رقابت آمریکا در بازارهای بین المللی افزایش یابد .

وی در ادامه گفت اکنون بهترین فرصت برای حمایت از طبقه متوسط آمریکا و ارتقای سطح استانداردهای زندگی این قشر است . وی گفت متاسفانه واقعیت تلخی که باید به آن اذعان کرد افزایش تعداد بیکاران طی سالهای اخیر است . نمی توان خیلی سریع و ناگهانی همه بیکاران آمریکایی را بر سر کارهای قبلی خود بازگرداند . دولت آمریکا همه تلاش خود را برای افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری به کار خواهد گرفت .

وی گفت طی 23 ماه گذشته آمریکا بیش از 3.7 میلیون فرصت شغلی جدید ایجاد کرده است .

اوباما برای انتخاب مجدد به عنوان رییس جمهور آمریکا باید بر مشکلات اقتصادی و مالی این کشور غلبه کند.

انتهای پیام /

   


پس از برتری برابر الاتفاق عربستان
رحمتی: به ایرانی بودنم افتخار کردم/ امروز رنگ‌ها مهم نبود

خبرگزاری فارس: دروازه‌بان استقلال تاکید کرد که پس از برتری برابر الاتفاق عربستان به ایرانی بودنش افتخار کرده است.

خبرگزاری فارس: رحمتی: به ایرانی بودنم افتخار کردم/ امروز رنگ‌ها مهم نبود

به گزارش خبرگزاری فارس، سید مهدی رحمتی پس از برتری 3 بر یک استقلال مقابل الاتفاق عربستان گفت: واقعا حضور تماشاگران در ورزشگاه باعث افتخار ما شد و افتخارم بیشتر به خاطر این بود که حس ایرانی بودن داشتم و خدا را شکر می‌کنم که شرمنده آنها نشدیم.

وی افزود: این برد را به تمام ایرانی‌ها تبریک می‌گویم چون نام ایران در میان بود. متاسفانه ما به خاطر سهل‌انگاری برخی‌ها ۲ بازی انجام دادیم و عده‌ای کوتاهی کردند و ما مجبور شدیم جور آنها را بکشیم. متاسفانه ما و ذوب‌آهن تاوان اشتباه دیگران را دادیم اما خوشبختانه توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

رحمتی گفت: مردم ایران نشان دادند همیشه وقتی کاری در میان است با تمام وجود جان می‌دهند و امروز نشان دادند رنگ‌ها و منافع شخصی مهم نیست.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان یک بازیکن از علی پروین تشکر می‌کنم که منافع ملی را مثل همیشه در نظر گرفت. امیدوارم همه تیم‌ها بتوانند از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنند.

دروازه‌بان استقلال گفت: عزیز محمدی خیلی لطف کرد که بازی ماقبل ما را لغو کرد و یک هفته توانستیم استراحت کنیم و همانطور که در بازی قبل گفتم استراحت ۸ روزه به ما کمک کرد. عزیز محمدی وقتی دید که نام ایران وسط است بازی ما را به عقب انداخت. همین مسئله باعث شد ریکاوری خوبی انجام دهیم و در جریان بازی الاتفاق بجز یکی دو مورد موقعیت آنچنانی نداشت و توپ در اختیار ما بود.

رحمتی در خصوص حضورش در تیم ملی گفت: صبح فردا به اردوی تیم ملی می‌رویم و هرکاری که از دستمان بر بیاید برای فوتبال ایران انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

   


فرانسه در انگلیس نیروگاه هسته ای می سازد

خبرگزاری فارس: دو شرکت فرانسوی ئی دی اف و آروا قصد دارند نیروگاه هسته ای جدیدی در انگلیس احداث کنند.

خبرگزاری فارس: فرانسه در انگلیس نیروگاه هسته ای می سازد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از فرانس پرس این توافق در دیدار مقامهای ارشد انگلیس و فرانسه طی قرارداد همکاری غیر نظامی هسته ای به منظور تامین انرژی به دست آمده است.

 بر اساس این گزارش ارزش این قرارداد ششصد میلیون یورو است و برآورد می شود 1500 فرصت شغلی جدید ایجاد کند. بر این اساس این قرارداد در حالی امضا شد که هنوز یک سال از فاجعه هسته ای فوکوشیما در ژاپن نمی گذرد. فاجعه ای که باعث شد در آلمان قانون توقف استفاده ازنیروگاههای هسته ای تصویب شود اما انگلیس که هنوز هم بخش بزرگی از انرژی خود را از منابعی چون نفت و زغال سنگ تامین می کند قصد دارد در راستای مدرن کردن سیستم تولید انرژی خود تا سال 2025 میلادی هشت نیروگاه هسته ای جدید احداث کند.

انتهای پیام /

   


گل من حاصل تلاش تمام بازیکنان استقلال بود
یرکوویچ: حضور پرشور تماشاگران روحیه ما را افزایش داد

خبرگزاری فارس: مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: چیزی که امروز خیلی به چشم آمد حضور پرشور تماشاگران بود که در روحیه بازیکنان تاثیر زیادی داشت.

خبرگزاری فارس: یرکوویچ: حضور پرشور تماشاگران روحیه ما را افزایش داد

به گزارش خبرگزاری فارس، گوران یرکوویچ پس از برتری تیم استقلال مقابل الاتفاق عربستان اظهار داشت: خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم و این پیروزی برایمان یک اتفاق خوب بود.

وی ادامه داد: در طول بازی سرتر از حریف بودیم و چیزی که خیلی به چشم آمد این بود که تماشاگران پرشوری در ورزشگاه حضور داشتند و این مسئله در روحیه بازیکنان اثرگذار بود.

مهاجم تیم استقلال در حالی که با شبکه الکاس قطر صحبت می‌کرد در خصوص گلی که به ثمر رساند گفت:‌امروز خیلی انگیزه داشتم و خوشحال هستم که توانستم گل اول را به ثمر برسانم ولی این حاصل زحمات بچه‌ها بود و امیدوارم باز هم این کار را انجام دهم تا این تماشاگران خوشحال شوند.

انتهای پیام/م

   


آرشیو


پیوندها


پیوندهای روزانه


درباره وبلاگ

این وبلاگ صرفا گلچین خبرهایی است که نویسنده آنها را خوانده و برای ارجاع راحتر خود بایگانی کرده است. این خبرها با ذکر منبع موثق از خبرگراری های جمهوری اسلامی نظیر فارس و مهر بوده و نویسنده مسئولیتی در قبال صحت آنها ندارد و صرفا بازتابی از خبرهای موثق جمهوری اسلامی ایران در اینترنت می باشد.
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات