فدایی در دانشگاه علم‌وصنعت
جریان انحرافی با قدرت در صدد ورود به مجلس نهم است

خبرگزاری فارس: عضو جبهه متحد اصول‌گریان گفت: در اینکه جریان انحرافی درصدد ورود به مجلس است شکی نیست، زیرا آنها با یک برنامه‌ریزی مشخص از یک تا دو سال گذشته عنوان می‌داشتند درصدد تصاحب بیش از 200کرسی مجلس هستند.

خبرگزاری فارس: جریان انحرافی با قدرت در صدد ورود به مجلس نهم است

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حسین فدایی نائب‌رئیس کمیسیون اصل 90 و نامزد اصول‌گرای مجلس نهم با شرکت در نشست انتخاباتی با موضوع "عدالت اجتماعی" گفت: اکنون باید توجه داشته باشیم که دشمن از سه جبهه بر علیه ما بسیج شده است و جریان فتنه، انحراف و نظام سلطه این سه‌ جبهه مشخص هستند و هرگز نباید بپنداریم که دشمن ضعفی پیدا کرده و نباید رفتار و برنامه آنها را حمل بر صحت، بی‌اثر و بی‌برنامه بدانیم.

وی با اشاره به اینکه سخنان مقام معظم رهبری و راه‌کار ایشان موجب بصیرت‌افزایی شد، افزود: در اینکه جریان انحرافی با برنامه درصدد ورود به مجلس است شکی نیست، زیرا آنها با یک برنامه‌ریزی مشخص از یک تا دو سال گذشته عنوان می‌داشتند درصدد تصاحب بیش از 200کرسی مجلس هستند ضمن اینکه بارها تعریف خود را پیرامون انحراف عنوان کرده‌ام و فرض من نیز این است که جریان انحراف وجود دارد و با قدرت در صدد ورود به مجلس است.

نائب‌رئیس کمیسیون اصل نود تأکید کرد: جریان فتنه از سال قبل چند خط موازی را دنبال می‌کرد که بحث حضور و بازگشت به درون نظام، نفوذ در بدنه اصول‌گرایان و ائتلاف با جریان اصول‌گرایی از جمله موارد طرح شده توسط آنها بود که در آخرین مرحله میان فتنه‌گران از داخل و خارج مبنی بر اینکه انتخابات را تحریم کنند یا نکنند اختلاف به وجود آمد.

فدایی تصریح کرد: فتنه‌گران بر این باور بودند که اگر مردم در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی بیش از 30درصد حضور یابند تعریف اپوزیسیون قدرتمند برای آنها در عرصه بین‌المللی زیر سؤال خواهد رفت اما به همین دلیل آنها بر آن شدند تا افراد دست سوم خود را به عرصه انتخابات وارد کنند تا اگر رأی آوردند بگویند ما همچنان مقبولیت داریم به طوری که افراد درجه دو، سه ما نیز توانستند رأی بیاورند، اما اگر این افراد نیز رأی نیاوردند می‌توانند عنوان کنند که طبیعی بود، چون این افراد ناشناخته و از منتخبان درجه دو، سه ما بودند.

فدایی با اشاره به اینکه جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین دو بازوی قدرتمند امام(ره) و رهبری هستند، گفت: این دو تشکل مهم روحانی مورد اعتبار رهبری هستند. در مجلس هشتم وقتی فراکسیون شکل گرفت من به همراه آقایان بادمچیان، صدر، زاکانی، حسینیان و زارعی در بالای مجلس درصدد انتخاب رئیس بودیم اما بر خلاف توافق پیشین متوجه شدم که بعضی از این آقایان با یکدیگر به تفاهم رسیدند که آقای لاریجانی سرانجام رئیس مجلس شد البته من این کار را درست نمی‌دانستم زیرا این کار به صلاح کشور نبود و سرانجام نیز کسانی که این انتخاب را کردند پشیمان شدند.

وی اظهار داشت: مجلس با کار جمعی و رأی عمومی سروکار دارد و اگر رأی مردمی پشت آن نباشد با شکست روبرو خواهد شد.

فدایی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه هزینه‌های تبلیغاتی جبهه متحد اصول‌گرایان از کجا و چگونه تأمین می‌شود و اینکه استفاده از اموال بیت‌المال از جمله ماشین‌های شهرداری که در جریان راهپیمایی 22بهمن مشاهده شده بود صحت دارد یا خیر عنوان کرد: هزینه‌های تبلیغاتی جبهه متحد اصول‌گرایان همانند دوره قبلی کاملاً مشخص است، ضمن اینکه در شورای مرکزی جبهه متحد مصوب شده استفاده از اموال بیت‌المال و امکانات دولتی کاملاً برخلاف قانون است اما گاهی شاهد بداخلاقی‌هایی هستیم که این بداخلاقی‌ها ناشی از خبر جعلی یا جعل اتفاق صورت می‌گیرد.

وی افزود: سازمان توزیع تبلیغات توسط جبهه پیروان انقلاب در 22بهمن تبلیغاتی صورت داد، ضمن اینکه آنها مشکل توزیع نداشتند که بخواهند از امکانات دولتی استفاده کنند و این بیشتر به سناریویی برای خدشه‌ وارد کردن به این جبهه شباهت دارد.

عضو جبهه متحد اصول‌گریان تأکید کرد: گروه‌ها و احزاب مختلفی جبهه متحد اصولگرایان را شکل دادند و هر کدام از آنهاموظفند تا بخشی از هزینه تبلیغاتی این جبهه را تأمین کنند؛ در همین راستا ممکن است خطایی از بعضی این افراد که خود باید هزینه تبلیغات را تأمین کنند رخ دهد و اگر شاهد چنین اتفاقی باشیم با آن برخورد کرده و آن را مضموم و ناپسند می‌دانیم.

نائب رئیس کمیسیون اصل نود با اشاره به اینکه در ایستادگی بر روی آرمان‌ها و شعارهای اصلی انقلاب، اصول‌گرایان مشترک هستند اظهار داشت: احزاب و جریانات سیاسی مختلف باید به جای تخریب یکدیگر، عملکرد خود را به نقد گذاشته و فعالیت‌هایی که می‌خواهند آنها را انجام دهند را معرفی کنند ضمن اینکه در این شرایط باید تحلیل خود را نیز از شرایط داخلی و بین‌المللی به درستی عنوان کنیم و باید بدانیم وقتی مقام معظم رهبری بر جذب حداکثری تأکید دارند منظور ایشان چیست، زیرا نباید با بحث‌های آرمانی محض و مجرد از واقعیت‌ها ایجاد چالش کنیم.

کاندیدای اصول‌گرای دوره نهم مجلس شورای اسلامی در ادامه حفظ رویکرد عدالت‌خواهی عقلانیت، پیشرفت و توسعه و استکبار ستیزی را عاملی در جهت بهتر عمل کردن مجلس‌ها از جمله یکی از شاخصه‌های لازم مجلس نهم عنوان کرد و افزود: در گذشته دو نظر پیرامون وضعیت آینده اصول‌گرایان مطرح شد؛ بعضی از دوستان تحلیل‌شان بر عدم نگرانی از رقابت آینده اصول‌گرایان با یکدیگر بود، در مقابل عده‌ای دیگر بر عدم حرکت بدون وجود وحدت ابراز نگرانی می‌کردند و ما نیز مبنای دوم را بیشتر می‌پذیریم.

وی افزود: احمدی‌نژاد دو سال گذشته اعتقاد داشت که اگر لیستی ارائه شود که مورد حمایت دولت باشد همه مردم به آن لیست رأی خواهند داد و ما در آنجا با نظر او مخالفت کردیم.

فدایی تصریح کرد: یک سال و نیم گذشته نیز احمدی‌نژاد جلسه‌ای با حضور 30نفر از اصولگرایان شکل داد که خروجی آن سه نفر از بدنه اصول‌گرایی شدند.

وی افزود: شواهد تاریخی نشان می‌دهد هرجایی که اختلافی ایجاد شده است بازنده بوده‌ایم زیرا باید بپذیریم که اگر تقسیم گروه‌ها و احزاب سیاسی در همین تهران را به دو سلیقه مختلف تقسیم کنیم در خوشبینانه‌ترین حالت ممکن اصولگرایان 50درصد آرای تهران را به دست می‌آورند واگر این 50درصد خود شکسته شود اصولگرایان شکست خواهند خورد؛ همانگونه که در انتخابات گذشته و انتخاب شورای شهر سال 85 اتفاق افتاد. بنابراین باید بپذیریم که چاره‌ای جز وحدت نداریم و باید برای این وحدت مدلی مناسب انتخاب شود.

نماینده مردم تهران در دوره هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جبهه پایداری که پیش از آن با این عنوان مطرح نمی‌شد مسیر خود را از سال گذشته یک حرکتی گفتمانی مطرح می‌کردند و حتی اظهار می‌داشتند که در انتخابات شرکت نمی‌کنند اما وقتی بنا بر شرکت در انتخابات گذاشتند ما تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از اختلاف دو نفر از جبهه متحد را کنار گذاشته و دو تن از آنها را به لیست خود اضافه کنیم زیرا بر این باور هستیم که نباید حرکتی موازی صورت گیرد بلکه وحدت بهترین عامل در جهت پیروزی است.

انتهای پیام/ 

   


امام جمعه بروجرد:
مشارکت مردم در نظام جمهوری اسلامی دشمنان را ناامید می‌کند

خبرگزاری فارس: امام جمعه بروجرد گفت: همراهی و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف باعث ناامید شدن دشمنان می‌شود.

خبرگزاری فارس: مشارکت مردم در نظام جمهوری اسلامی دشمنان را ناامید می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام حسن ترابی عصر امروز در همایش توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای گفت: مشارکت و همکاری مردم در همه زمینه‌ها نشان از هنر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: در نظام‌های سیاسی حاکم بر دنیا که ادعای دموکراسی و آزادی دارند کمتر دیده می‌شود که مانند کشور ایران 80 درصد از واجدین شرایط رای دادن به پای صندوق‌های رای بروند.

امام جمعه بروجرد بیان کرد: حضور گسترده و  پرشور مردم نشان دهنده این است، که ملت ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعتماد دارند.

وی اظهار داشت: هر نظام سیاسی مردم‌سالاری که در قالب‌های گوناگون بتواند مشارکت مردم را موجب شود تا حدی به توسعه‌یافتگی سیاسی دست یافته است و کمتر نظام دموکراتیکی وجود دارد که مانند نظام جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه‌های مختلف چه از نظر کمی و کیفی بتواند مردم را مشارکت دهد.

ترابی با بیان اینکه امروزه نظام سیاسی مبتنی بر ولایت فقیه نظامی کاملا مقتدرانه است، اشاره کرد و گفت: این اقتدار نه به خاطر سلاح‌های اتمی و ابزار نوین جنگی بلکه منشا این اقتدار حمایت و پشتیبانی ملت و مشارکت در همه زمینه‌هاست.

وی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی، نظامی مردمی بوده و مبتنی بر مردم‌سالاری دینی است و برآمده از اعتقادات اصیل مردم است.

در هر شعبه اخذ رای در بروجرد یک نماینده از سوی فرماندار حضور دارد.

انتهای پیام/آ20

   


کسری بودجه نداریم

شنبه 6 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

خزانه دار کل کشور:
کسری بودجه نداریم

خبرگزاری فارس: خزانه‌دار کل کشور در گردهمایی سراسری روسای سازمانهای اقتصادی و دارایی گفت: کسری بودجه نداریم.

خبرگزاری فارس: کسری بودجه نداریم

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شادا، رحمت اله اکرمی معاون نظارت مالی وزارت اقتصاد و خزانه دار کل کشور در گردهمایی سراسری روسای سازمانهای اقتصادی و دارایی و مدیران کل مالیاتی کشور گفت: در سالجاری کسری بودجه به معنای خرج کردن بیش از منابع نداشته‌ایم.

شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا) به نقل از معاون وزیر اقتصاد و خزانه دار کل کشور اعلام کرد: لایحه بودجه سال 1391 آماده است و مدیران استانی و روسای سازمانهای امور اقتصادی و دارایی در استانها ضمن مطالعه دقیق لایحه بودجه سال آینده پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در این خصوص ارایه کنند.

وی تاکید کرد: مدیران امور مالیاتی و روسای سازمانهای امور اقتصادی و دارایی استانها همانند گذشته در خصوص کسب درآمدهای استانی تلاش نمایند.

انتهای پیام/

   


/حاشیه‏نگاری فارس از یک مراسم انتخاباتی/
قول جواد خسروی به مردم برای اجرایی کردن تعهدات

خبرگزاری فارس: سخنرانی کاندیدای مشترک جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در سمنان و مهدیشهر با حاشیه‏های خواندنی و قابل تاملی همراه بود.

خبرگزاری فارس: قول جواد خسروی به مردم برای اجرایی کردن تعهدات

به گزارش خبرگزاری فارس از مهدیشهر، امشب در جریان مراسم سخنرانی جواد خسروی کاندیدای مشترک جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر در مسجد صاحب‏الزمان (عج) این شهر که با حضور شمار زیادی از مردم و حامیان خسروی در مهدیشهر برگزار شد، اتفاقات جالب توجهی رخ داد.

* در ابتدای مراسم، خسروی با حضور در مسجد صاحب‏الزمان (عج) مهدیشهر در جمع نمازگزاران مهدیشهری حاضر شد و همراهی خود را با آنها اعلام کرد.

* پیش از ورود این کاندیدا به مسجد، امام جمعه موقت این شهرستان که امام جماعت مسجد بود درباره اهمیت انتخابات و لزوم مشارکت حداکثری مردم در این فریضه دینی و سیاسی مطالبی مطرح کرد.

* رمضان‏علی حیدریان، رئیس ستاد تبلیغاتی جواد خسروی در ابتدای امر پشت تریبون قرار گرفت و به معرفی ویژگی‏های فردی، خانوادگی، اجتماعی و شخصیتی کاندیدای مشترک جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر پرداخت.

* این فعال جبهه اصولگرایی در ادامه تاکید کرد که دست‏اندرکاران ستاد خسروی از هرگونه جریان انحرافی برائت می‏جویند و طرفداران نیز باید اینچنین باشند.

* پس از سخنان ابتدایی رئیس ستاد خسروی، شهردار سابق سمنان و کاندیدای این دوره مجلس، نماهنگی با موضوع بیانات رهبری درباره انتخابات پخش شد که فضای مسجد را دگرگون کرد و همه می‏توانستند شور و حال انتخاباتی در وجودشان حس کنند.

* پس از اتمام نماهنگ و با هدایت مجری برنامه، جواد خسروی از جای برخاست و در همین حین با شعارهای حامیان و مردم مهدیشهر روبه‏رو که وی را نماینده قطعی دوره آتی مجلس می‏دانستند.

* کاندیدای مشترک جبهه متحد اصولگرایان و جبهه پایداری در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشهر در سخنان خود مطالب مختلفی را مطرح کرد و به تحلیل شرایط جهان و ایران پرداخت.

* خسروی به نمازگزاران و حامیانش قول داد که حتی تا نیمه‏های شب هم به سؤالاتشان پاسخ می‏دهد اما برنامه سخنرانی و پرسش و پاسخ وی پس از چند ساعت به پایان رسید.

* یکی از حضار در سؤال کتبی خود از خسروی خواسته بود تا قسم بخورد که بر عهد و پیمانش با مردم مهدیشهر تا آخر کار باقی می‏ماند و همچون برخی‏ها تنها قول نمی‏دهد و و تعهداتش را اجرایی می‏سازد.

خسروی در پاسخ به این فرد گفت: هنوز روزنامه‏ای که در ابتدای فعالیتم در شهرداری سمنان با من گفت‏وگویی کرده بود و در آن برنامه‏هایم را اعلام کرده بودم، در پیش چشمانم دارم تا بدانم که چند درصد قول‏هایم عملی شده است. درباره مجلس هم همه تعهداتم را از من طلب کنید.

* در پایان نیز هنگامی که خسروی و همراهانش در حال ترک مسجد صاحب‏الزمان (عج) مهدیشهر بودند، جمعی از مردم این شهرستان شعار می‏دادند: "خسروی به مجلس می‏رود، مثل مدرس می‏رود".

انتهای پیام/آ10

   


رئیس هیئت بازرسی انتخابات آذربایجان غربی:
دشمنان منتظر موضع‌گیری ملت ایران هستند

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت بازرسی انتخابات آذربایجان غربی گفت: دشمنان منتظر هستند که ببینند مردم ایران در انتخابات چه موضعی می‌گیرند و ما نسبت به خون شهدای گرانقدرمان که در جبهه‌های حق علیه باطل ریخته شد، بی‌تفاوت نیستیم.

خبرگزاری فارس: دشمنان منتظر موضع‌گیری ملت ایران هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، محمد طالبی عصر امروز در جمع بازرسان سلماس اظهار داشت: حفاظت و صیانت از آرای مردم در انتخابات از وظایف مهم هیئت بازرسی است و با تمام توان در راستای صیانت از حقوق مردم گام برمی‌داریم.

وی افزود: ملت ایران با حضور گسترده خود در انتخابات نمی‌گذارد، فتنه 88 رخ دهد و اکنون با گذشت 33 سال از تحریم‌ها به نقطه و جایگاهی رسیده‌ایم که الگویی در جهان هستیم و آمریکا از ملت ایران با همه این پیشرفت‌ها ترس و دلهره دارد.

این مسئول اضافه کرد: مردم ایران موقعیت‌شناس هستند و جایی که بدانند تکلیف است با تمام وجود حضور می‌یابند.

وی خاطرنشان کرد: بازرسان در انتخابات وظیفه نظارت بر نحوه اجرا بر اساس قانون را بر عهده دارند و با تمام توان در راستای عمل به این وظیفه عمل خواهیم کرد.

طالبی با اشاره بر لزوم آگاهی بازرسان از قوانین و مقررات تصریح کرد: بازرسان باید اشرافشان بر اجرای قانون دقیق باشد و دقت و مراقب باشند که خلاف قانون عمل نشود.

فرماندار سلماس هم گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات شکست دشمن ایران اسلامی است.

مرتضی نظری افزود: انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی از مسائل حساسی است که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نگاه‌های خود را بر آن معطوف کرده‌اند و تلاش خود را برای کاهش حضور مردم در صحنه انتخابات منعطف کرده و ما باید در راستای مقابله با برنامه‌های دشمنان گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: بازرسان انتخابات با انجام وظیفه در حوزه بازرسی زمینه تداوم اعتماد عمومی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کنند.

این مسئول با بیان اینکه با ورود به دهه چهارم انقلاب، رشد و بالندگی این نظام در همه عرصه‌ها به خوبی مشاهده می‌شود، یادآور شد: شعارهای انقلاب تغییری پیدا نکرده و تنها روش‌های رسیدن به اهداف و تاکتیک‌ها تغییر کرده است.

فرماندار سلماس ادامه داد: هیئت بازرسی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر اساس قانون با بی‌طرفی کامل از آرای مردم دفاع می‌کند.

وی ادامه داد: بازرسان در ارایه گزارش‌های مربوط به تخلفات انتخاباتی، نباید ملاحظات ارتباط قومی، گرایشی و سیاسی داشته باشند.

نظری به شکل‌گیری بیداری‌های اسلامی با الگوبرداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: پیروزی امت مسلمان ایران اسلامی در انتخابات نهمین دوره از مجلس شورای اسلامی می‌تواند موتور محرک حرکت‌های جهانی در مقابله با دنیای کفر و استکبار و دست‌نشانده‌های آنها در سطح جهانی باشد.

انتهای پیام/آ20

   


امشب
گردهمایی بزرگ جبهه متحد اصولگرایان در ایلام برپا شد

خبرگزاری فارس: گردهمایی بزرگ جبهه متحد اصولگرایان امشب با حضور جمع زیادی از مردم استان ایلام در مسجد حضرت زینب (س) ایلام برپا شد.

خبرگزاری فارس: گردهمایی بزرگ جبهه متحد اصولگرایان در ایلام برپا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، گردهمایی بزرگ جبهه متحد اصولگرایان استان ایلام با حضور منوچهر متکی وزیر سابق امور خارجه در ایلام برپا ‌شد.

علی‌اکبر بسطامی و محسن عباسی دو نامزد جبهه متحد اصولگرایان در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام نیز در این گردهمایی حضور داشتند.

استان ایلام دارای دو حوزه انتخابیه ایلام و دهلران است و علی‌اکبر بسطامی و محسن عباسی دو نامزد جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه ایلام هستند.

 عبد سبزی و امین هاشمیان دو نامزد جبهه متحد اصولگرایان در حوزه انتخابیه دهلران هستند.

حوزه انتخابیه دهلران شامل شهرستان‌های دهلران، آبدانان و دره‌شهر است و حوزه انتخابیه ایلام شامل شهرستان‌های ایلام،مهران، ایوان، ملکشاهی و شیروان چرداول است.

انتهای پیام/آ30

   


آرشیو


پیوندها


پیوندهای روزانه


درباره وبلاگ

این وبلاگ صرفا گلچین خبرهایی است که نویسنده آنها را خوانده و برای ارجاع راحتر خود بایگانی کرده است. این خبرها با ذکر منبع موثق از خبرگراری های جمهوری اسلامی نظیر فارس و مهر بوده و نویسنده مسئولیتی در قبال صحت آنها ندارد و صرفا بازتابی از خبرهای موثق جمهوری اسلامی ایران در اینترنت می باشد.
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic