فرماندار بویین‌زهرا:
مردم و مسئولان با همبستگی به پیشرفت کشور کمک کنند

خبرگزاری فارس: فرماندار بویین‌زهرا با تقدیر از حضور مردم در انتخابات، بر همبستگی مردم و مسئولان برای پیشرفت کشور تأکید کرد.

خبرگزاری فارس: مردم و مسئولان با همبستگی به پیشرفت کشور کمک کنند

ابوالفضل طاهرخانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بویین‌زهرا ضمن تقدیر از حضور حداکثری و وحدت‌آفرین مردم در حماسه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، مردم و مسئولان این شهرستان را به همبستگی و تلاش برای رفع دغدغه‌های موجود دعوت کرد و افزود: برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از جلوه‌های مردم‌سالاری دینی است که در سایه اسلام به مردم ایران هدیه داده شده است و ملت سرافراز ایران با مشارکت حماسی، عزت‌مندانه و آگاهانه در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این هدیه را پاس داشتند.

وی تأکید کرد: مردم عزیز و با بصیرت انقلاب اسلامی با لبیک به ندای مقام عظمای ولایت عمق، دلبستگی و دلدادگی خود به آرمان‌های انقلاب، امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدا را به منصه ظهور رساندند.

فرماندار بویین‌زهرا تصریح کرد: باید به مردم خونگرم و افتخار‌آفرین شهرستان بویین‌زهرا که با حضور حداکثری و حماسی خود برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات خود افزودند و دشمنان نظام و ولایت را که از ماه‌ها پیش برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نقشه‌های بسیار پیچیده را طراحی کرده بودند، ناامید کرده و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستحکم‌تر از گذشته کردند، تبریک و شاد باش عرض کرد.

طاهرخانی خاطر نشان کرد: زبان و قلم ناتوان است که شکوه حماسه‌ خلق شده مردم را به تصویر بکشد و شکر نعمت وجود آنها را به جای آورد، بی‌تردید پیروز اصلی و نهایی این حماسه ماندگار مردم شریف، مذهبی و ولایت‌مدار هستند و رجا واثق داریم که منتخبان ملت سرافراز ایران اسلامی در سنگر مجلس شورای اسلامی قدردان مردم هستند.

وی یادآور شد: اینک که رقابت‌های انتخاباتی پایان پذیرفته است از همگان دعوت می‌کنیم که فضای شهرستان را چون گذشته سرشار از رفاقت، وفاق، اتحاد و همدلی کنند تا در سایه این همبستگی قطار توسعه و پیشرفت شهرستان و کشور با سرعت بیشتری به مسیر خود ادامه دهد تا فصل نوین از شکوفایی و رونق در شهرستان بویین‌زهرا رقم بخورد.

فرماندار بویین‌زهرا در پایان بیان کرد: قطعاً مسئولان شهرستان بویین‌زهرا به وجود مردمی که همواره حضوری شکوهمند در عرصه‌های مختلف انقلاب داشته و دارند مباهات می‌کند و از خداوند منان خواستاریم که به ما توفیق بیشتری را برای خدمت‌رسانی صادقانه و بی‌منت به این مردم عزیز عنایت کند، چراکه باور داریم قدرشناسی از این مردم، فقط در خدمت است و خدمت.

انتهای پیام/و۲۰/گ2000

   


خسرو دانشجو در گفت‌وگو با فارس:
۲ شغله نیستم/فقط محل مأموریتم در دانشگاه آزاد تغییر کرده است

خبرگزاری فارس: خسرو دانشجو سرپرست جدید دانشگاه علوم و تحقیقات با تأکید بر این موضوع که ۲ شغله نیستم، گفت: فقط محل مأموریتم در دانشگاه آزاد تغییر کرده است.

خبرگزاری فارس: ۲ شغله نیستم/فقط محل مأموریتم در دانشگاه آزاد تغییر کرده است

خسرو دانشجو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود: بیش از ۱۰ سال رئیس دانشگاه ازاد واحد تهران غرب بودم و در حال حاضر فقط محل مأموریتم در دانشگاه آزاد تغییر کرده است.

وی با تأکید بر این موضوع که ۲ شغله محسوب نمی‌شوم، گفت: بنا به قانون مصوب مدیریت شورای شهر شغل محسوب نمی‌شود و افتخاری است.

به گزارش فارس، خسرو دانشجو چندی پیش با صدور حکمی از سوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد منصوب شد.

انتهای پیام/

   


موسوی در نطق میان دستور:
بداخلاقی‌های انتخاباتی ما را از مسیر ولایت جدا نمی‌کند

خبرگزاری فارس: نماینده رامهرمز و رامشیر در مجلس گفت: بداخلاقی‌های انتخاباتی ما را از مسیر ولایت جدا نمی‌کند و بنده همیشه سرباز ولایتم و همچنان در سنگر ولایت می‌مانم.

خبرگزاری فارس: بداخلاقی‌های انتخاباتی ما را از مسیر ولایت جدا نمی‌کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید ناصر موسوی، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) طی نطق میان ‌دستور در صحن علنی ضمن تشکر از حضور حداکثری آحاد ملت ایران در انتخابات 12 اسفند که به فرمان مقام معظم رهبری جامه عمل پوشاندند، اظهار داشت: لازم می‌دانم از حسن نیست شهروندان رامهرمز و رامشیر که در سه دوره انتخابات اینجانب را به عنوان وکیل و نماینده خود انتخاب کردند و بر بنده حقیر منت گذاشتند صمیمانه تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به عدم موفقیت در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی افزود: همان ‌طور که در سن 15 سالگی توفیق مقلدی از حضرت امام (ره) و بعد از ارتحال ایشان مقلد مقام معظم رهبری و در تمام عرصه‌های سیاسی اجتماعی و فرهنگی گوش به فرمان رهبرم بودم، یادآور می‌شوم که بنده همیشه سرباز ولایتم و همچنان در سنگر ولایت خواهم ماند.

نماینده مردم رامهرمز در خانه ملت با شاره به بداخلاقی‌های انتخابات خاطرنشان کرد: این بداخلاقی‌ها هیچ‌گاه نمی‌تواند ما را از مسیر ولایت جدا کند، اما امیدوار هستم که شورای نگهبان با آن تدینی که در فقها و حقوق‌دانان آن سراغ دارم  به تمام نکات ضعف و بداخلاقی‌های انتخاباتی رسیدگی و آنچه را که قانون و شرع حکم می‌کند، همانگونه عمل کنند.

موسوی در آخرین نطق خود در مجلس هشتم با اشاره به اینکه چه در طول سه دوره نمایندگی و چه در دوران خدمتگذاری در دستگاه قضایی از هیچ کوششی به منظور توسعه حوزه انتخابیه‌ای و حتی استان خوزستان دریغ نورزیدم، تصریح کرد: در هر جایگاهی که قرار بگیرم و طبق عهدی که با مردم و رهبرم بسته‌ام، تا زمانی که در قید حیات باشم، دست از حمایت از ولایت بر نمی‌دارم و همچنان در کنار ولایت و مردم استان خوزستان و حوزه انتخابیه‌ام شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر می‌مانم.

وی در پایان خطاب به دستگاه‌های اجرایی استان یادآور شد: امیدوار هستم که دستگاه‌های اجرایی وزارتخانه‌ها پروژه‌های نیمه‌ تمام را رها نکنند، هر چند که من مطمئن هستم پیگیر‌کننده‌ای مانند این خدمتگزار برای منطقه وجود ندارد که بتواند این پروژه‌ها را پیگیری کند و به نتیجه نهایی برساند و امیدوارم که نسبت به توسعه منطقه کوتاهی نکنند.

انتهای پیام/

   


وجود یک‌چهارم کمباین‌های کشور در فارس

یکشنبه 21 اسفند 1390 نویسنده: ramin h |

رئیس اداره فناوری مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی فارس خبر داد
وجود یک‌چهارم کمباین‌های کشور در فارس

خبرگزاری فارس: استان فارس با برخورداری از دو هزار کمباین تولید داخل، 400 کمباین مدرن با تکنولوژی روز دنیا و 100 کمباین ویژه برداشت برنج، توانسته است تا یک چهارم کمباین فعال کشور را به خود اختصاص دهد.

خبرگزاری فارس: وجود یک‌چهارم کمباین‌های کشور در فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، علی جمشیدی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: کمباین‌های فارس در برداشت 23 استان شرکت دارند و از ابتدای سال تا انتهای تابستان در حال برداشت غلات در سراسر کشور هستند.

وی افزود: کمباین‌های قدیمی به ازای هر 2.5 ساعت یک هکتار گندم آبی را با متوسط هفت درصد ضایعات برداشت کرده و نزدیک به 47 لیتر سوخت مصرف کرده، در حالی که کمباین‌های مدرن با نصف زمان و مصرف 32 لیتر یک هکتار گندم را با یک درصد ضایعات برداشت می‌کنند که از این لحاظ نقش مهمی در صرفه‌جویی در زمان، مصرف انرژی و بروز تلفات کمتر در تولید محصول این استان و کشور دارند.

این مسئول با بیان اینکه هم‌اکنون درصد تلفات برداشت غلات در کشور بسیار بالاست، گفت: بر اساس گزارش‌های رسیده دامنه این تلفات از یک تا 10 درصد است.

جمشیدی خاطرنشان کرد: کمباین‌های قدیمی برای مزارع با عملکرد 1.5 تا 4.5 تن در هکتار طراحی شده و برای مزارع با عملکرد پایین‌تر و بالاتر از این دامنه دچار ریزش و تلفات محصول می‌شوند، اما کمباین‌های جدید قادر به برداشت مزارع تا 10 تن در هکتار هستند.

رئیس اداره فناوری مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی فارس در بخشی دیگر از سخنان خود به بحث ضرورت برخوردار بودن کمباین‌داران از کارت معاینه فنی اشاره کرد و ابراز داشت: درصد قابل توجهی از مشکلات فنی کمباین‌ها در زمان برداشت در مزرعه قابل رفع نیست و لازم است که در زمان بازسازی کمباین‌ها عملیات معاینه فنی صورت گیرد.

جمشیدی تصریح کرد: چند سالی است که بحث معاینه فنی کمباین در فارس به صورت جدی دنبال شده و نتایج مطلوبی نیز به همراه داشته است.

وی افزود: در جریان اجرای این طرح تمام کمباین‌ها بازدید و اشکالات فنی هر کمباین به صاحب آن متذکر و نسبت به رفع عیب اقدام شده و سپس کارت معاینه فنی صادر می‌شود.

جمشیدی تصریح کرد: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راه و مدیریت جهاد کشاورزی استان‌ها و شهرستان‌ها مقرر شده است که از صدور بارنامه، اجازه تردد و تحویل سوخت به کمباین‌های فاقد کارت معاینه فنی خودداری شود.

این مقام مسئول در پایان اضافه کرد: با برخوردار بودن کمباین‌ها از کارت معاینه فنی و نظارت دقیق بر آن‌ها می‌توان از تلفات بی‌رویه محصولات تا حد بسیاری جلوگیری کرد.

انتهای پیام/و۲۰

   


جهانگیرزاده در گفت‌وگو با فارس:
بازگشت سفرای غربی از تأثیرگذاری ایران مقتدر در جهان حکایت دارد

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه غرب مجبور به پذیرش ایران مقتدر است، گفت که بازگشت سفرای غربی به تهران از تاثیرگذاری ایران مقتدر در جهان حکایت دارد.

خبرگزاری فارس: بازگشت سفرای غربی از تأثیرگذاری ایران مقتدر در جهان حکایت دارد

جواد جهانگیر زاده نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بازگشت بی‌سروصدای سفرای کشورهای غربی به تهران، گفت: مهمترین نقد ما به رفتارهای سیاسی غرب، تصمیم‌گیری‌های غیرمنطقی مسئولان سیاسی کشورهای غربی است؛ خروج از تهران و بازی در زمین انگلیس یکی از همین تصمیم‌های غلط بود که به بازگشت آنها به تهران منتهی شد لذا ما این اقدام سفرای غربی را برخلاف دیگر تصمیم‌های آنها درست می‌دانیم.

وی افزود: مسئولان سیاسی کشورهای غربی گاهی متناسب با واقعیت‌ها تصمیم‌ می‌گیرند و واقعیت‌ها را می‌پذیرند که بازگشت سفرای غربی به تهران تصمیم‌گیری بر اساس واقعیات بود.

جهانگیرزاده با بیان اینکه از بازگشت سفرای غربی به تهران استقبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد باید از بازگشت سفرای کشورهای غربی به تهران که تودهنی شایسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی بود، استقبال کرد و آنرا اقدامی عاقلانه توصیف کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره با بیان اینکه سفرای کشورهای غربی در ایام فتنه88 اقدامات خلاف عرف دیپلماتیک انجام دادند، خطاب به آنها گفت: از اینکه شماها از توطئه‌های صهیونیست‌ها برای اروپا بی‌اطلاع‌ هستید، متاسفیم ایران کشوری حساس در جهان است که هرگونه اقدام حتی دیپلماتیک علیه این کشور بسیار هزینه‌‌بردار است؛ همانطور اخیر چین و روسیه اقدام شما را محکوم کردند.

وی در پایان با بیان اینکه غرب مجبور به پذیرش ایران مقتدر است، گفت که بازگشت سفرای غربی به تهران از تاثیرگذاری ایران مقتدر در جهان حکایت دارد و غرب بدون ایران در عرصه‌های بین‌المللی تاثیر گذار نیست.

انتهای پیام/

   


تاتنهام عقد قرارداد جدید با "هری" را به تاخیر می‌اندازد
شاید "ردنپ" دلخور، سکاندار تیم انگلیس شود

خبرگزاری فارس: منابع رسانه‌ای انگلیس احتمال می‌دهند برخورد نامناسب سران تاتنهام با هری‌‌ردنپ سبب شود مربی ۶۳ ساله بطور جدی به فکر همکاری با تیم ملی انگلیس بیفتد.

خبرگزاری فارس: شاید "ردنپ" دلخور، سکاندار تیم انگلیس شود

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه دیلی‌میل در گزارشی که روز یکشنبه (امروز) منتشرشد، عنوان کرد مدیران تاتنهام هر روز بیشتر از قبل، مربی مجرب و موفق تیم‌شان را در بلاتکلیفی به خاطر عقد قراردادی جدید قرار می‌دهند.

این نشریه برای اثبات ادعای خود به بخشی از مصاحبه مربی تیم تاتنهام با شبکه اسکای پرداخت و از قول وی نوشت: هر روز در مورد امضای قرارداد جدید سوالاتی را از دانیل لووی (مدیر تاتنهام) می‌پرسم. او هم جواب می‌دهد قرارداد آماده است اما تا به امروز هیچ برگه‌ای برای امضا و تمدید همکاری به دستم داده نشده است.

ردنپ که تا سال ۲۰۱۳ با لندنی‌‌ها قرارداد همکاری دارد، از زمانی که فابیو کاپلو از مقام سرمربیگری تیم ملی انگلیس کناره‌ گرفت، جدی‌ترین گزینه جانشینی سرمربیگری تیم کشورش است.

انتهای پیام/آ

   


آرشیو


پیوندها


پیوندهای روزانه


درباره وبلاگ

این وبلاگ صرفا گلچین خبرهایی است که نویسنده آنها را خوانده و برای ارجاع راحتر خود بایگانی کرده است. این خبرها با ذکر منبع موثق از خبرگراری های جمهوری اسلامی نظیر فارس و مهر بوده و نویسنده مسئولیتی در قبال صحت آنها ندارد و صرفا بازتابی از خبرهای موثق جمهوری اسلامی ایران در اینترنت می باشد.
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic