مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال:
اسپانسر باشگاه سایپا شمال مشخص می‌شود/ نام باشگاه تغییر می‌کند

خبرگزاری فارس: مدیرعامل تیم فوتبال سایپا شمال قائمشهر گفت: این تیم از مجموعه سایپا خارج شده و به زودی اسپانسر جدید باشگاه در فصل جدید لیگ دسته یک کشور مشخص می‌شود.

خبرگزاری فارس: اسپانسر باشگاه سایپا شمال مشخص می‌شود/ نام باشگاه تغییر می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی پیروزرام ظهر امروز در جمع خبرنگاران در نشستی خبری بیان داشت: با توجه به اینکه مسئولان شرکت سایپا سال گذشته به تعهدات مالی خود در قبال بازیکنان و کادر فنی عمل نکردند، سایپا شمال از مجموعه آن باشگاه خارج شد.

وی افزود: در حال حاضر مشغول رایزنی با چند اسپانسر خوب در استان هستیم تا این باشگاه با جذب یک اسپانسر قوی بتواند در لیگ موفق عمل کند.

مدیرعامل سایپا شمال گفت: پس از جذب اسپانسر جدید نام باشگاه هم تغییر خواهد کرد.

پیروزرام درباره توافق‌های اولیه واگذاری سایپا شمال به شهرداری قائمشهر تصریح کرد: درمورد واگذاری و قبول اسپانسری این تیم با شورای شهر و شهرداری قائمشهر جلسات خوبی داشتیم.

وی همچنین یادآور شد: این تیم متعلق به مردم قائمشهر بوده و به همین جهت علاقه دارم که فعالیت ورزشی این باشگاه در قائمشهر ادامه باشد.

پیروزرام درباره استقبال دو شهر ساری و بابل از تیم سایپا شمال اذعان داشت: اولویت نخست این تیم با قائمشهری‌ها است که در صورت عدم حمایت اسپانسر در مورد این باشگاه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

مدیرعامل سایپا شمال درباره آغاز تمرینات این باشگاه گفت: تا چند روز آینده با یک مربی خوب بومی وارد مذاکره خواهیم شد و پس از انتخاب سرمربی جدید تمرینات و تست‌گیری از بازیکنان جوان بومی نیز آغاز می‌شود.

وی آغاز تمرینات و تست‌گیری بازیکنان را 10 مرداد خبر داد و اظهار داشت: فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور بر اساس برنامه سازمان لیگ قرار است از 28 شهریور برگزار ‌شود.

پیروزرام در پایان خاطرنشان کرد: به هواداران و دوستداران سایپا شمال قول می‌دهم نگران این تیم نباشند زیرا در فصل جاری با جذب اسپانسر قوی و همچنین انتخاب بازیکنان و کادر فنی خوب در لیگ همچون سال گذشته مدعی خواهیم بود.

   


مدیر عامل صندوق مهر امام رضا استان زنجان:
48 میلیارد تومان تسهیلات به بخش اشتغال پرداخت شده است

خبرگزاری فارس: مدیر عامل صندوق مهر امام رضا (ع) استان زنجان از پرداخت 48 میلیارد تومان تسهیلات به بخش اشتغال توسط این صندوق خبر داد.

خبرگزاری فارس: 48 میلیارد تومان تسهیلات به بخش اشتغال پرداخت شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، علی اصحابی ظهر امروز در ششمین سالگرد تاسیس صندوق مهر امام رضا با اشاره به توجه دولت به مقوله‌های عدالت محوری و محرومیت زدایی اظهار داشت: صندوق مهر امام رضا از دستاوردهای دولت احمدی‌نژاد در راستای توجه به این دو مقوله محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه صندوق مهر امام رضا (ع) در همه شهرستان‌های استان زنجان شعبه دارد، افزود: این صندوق عملکرد مناسبی در راستای اهداف تعریف شده برای خود داشته است.

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا (ع) استان زنجان با اشاره به اینکه این صندوق 48 میلیارد تومان تسهیلات به بخش اشتغال تسهیلات پرداخت کرده است، اضافه کرد: پرداخت این تسهیلات موجب ایجاد 6 هزار و 600 اشتغال شده است.

وی از تحقق 98 درصدی اشتغال تعهد شده در صندوق مهر امام رضا (ع) خبر داد و گفت: تسهیلات پرداخت شده به بخش اشتغال با نظارت انجام می‌شود.

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا (ع) استان زنجان پیگیری نامه‌های سفر هیئت دولت به استان زنجان را از دیگر موارد مورد توجه صندوق مهر امام رضا (ع) عنوان کرد و گفت: نامه‌های ارسال شده به دفتر مقام معظم رهبری هم از طریق این صندوق پیگیری می‌شود.

وی از بررسی 19 هزار نامه خبر داد و گفت: 85 درصد از نامه‌های واصله پیگیری و پاسخ داده شده است.

اصحابی از پرداخت تسهیلات ازدواج به 81 هزار نفر خبر داد و تصریح کرد: میزان تسهیلات پرداخت شده در این بخش 159 میلیارد تومان بوده است.

وی از عملیاتی شدن 82 درصدی مصوبات نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و بنیاد شهید و ایثارگران خبر داد و گفت: در این بخش 20 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

مدیر عامل صندوق مهر امام رضا (ع) استان زنجان میزان اعتبارات پرداخت شده در بخش اشتغال استان زنجان 5 میلیارد تومان در فاصله سال‌های 85 – 87 اعلام و خاطرنشان کرد: از سال 85 تا سال 91 حدود 48 میلیارد تومان تسهیلات در این بخش پرداخت شده است.

وی با اشاره به جذب اعتبارات پارک علم و فناوری در استان زنجان تصریح کرد: بسیاری از استان‌ها موفق به جذب این اعتبارات نشده‌اند.

   


همراه با تازه‌ترین تصاویر
بازیگر اروپایی به جمع بازیگران «قلب یخی» می‌پیوندد

خبرگزاری فارس: تصویربرداری سریال «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم همچنان ادامه دارد و به‌زودی بازیگری اروپایی به جمع بازیگران فیلم خواهد پیوست.

خبرگزاری فارس: بازیگر اروپایی به جمع بازیگران «قلب یخی» می‌پیوندد

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، تاکنون حدود 40 درصد از تصویربرداری سریال «قلب یخی» انجام شده است و هم‌اینک گروه مشغول ضبط صحنه‌های سریال هستند. به تازگی «طناز طباطبایی» بازیگران مجموعه پیوسته است.

بنابراین گزارش، تهیه کننده فیلم در حال مذاکره با یک هنرپیشه  اروپایی برای پیوستن به بازیگران سرشناس و مطرح فیلم است.

در سری سوم این مجموعه هدیه تهرانی، مهران مدیری، رضا عطاران، پژمان بازغی، حسین یاری و امیرحسین رستمی حضور داشته و پیش از این جلوی دوربین رفتند.

مرتضی غفوری مدیر فیلمبرداری سری جدید این مجموعه است

فصل سوم سریال نمایش خانگی «قلب یخی» به کارگردانی سامان مقدم از 24 خرداد ماه در تهران کلید خورد.

   


/آسیب‌شناسی «لایحه جامع وكالت رسمی»/

رییس مركز مشاوران قوه قضاییه: «لایحه وكالت» تشكیلاتی است و كاری به استقلال وكلا ندارد

» سرویس: معارف و حقوق - حقوقی و قضایی

رییس مركز امور مشاوران حقوقی، وكلا و كارشناسان قوه قضاییه معتقد است كه «لایحه جامع وكالت رسمی» یك لایحه جامع و كاملی است كه بیشتر لایحه‌ای تشكیلاتی است و كاری به استقلال وكلا ندارد.

عبدالرضا مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با رد انتقاداتی كه به لایحه جامع وكالت صورت می‌‌گیرد، ادامه داد: این لایحه‌ای است كه نظام ما از جامعه وكلا انتظار دارد. به عنوان مثال اگر یك نفر از یك وكیل انتقادی داشته باشد، معمولا این انتقاد به قوه قضاییه یا نظام برمی‌گردد لذا وكیل تحت اشراف این قوا است و برای این كار لازم است كه قوه قضاییه نظارت كافی بر وكلا داشته باشد تا بتواند جامعه وكلا را انسجام دهد.

وی با بیان اینكه با تصویب «لایحه جامع وكالت رسمی» موافق هستم، تصریح كرد: «لایحه جامع وكالت رسمی»،‌ لایحه‌‌ای است كه مورد نظر قوه قضاییه است و ما هم به عنوان مجموعه‌ای از قوه قضاییه حامی این لایحه هستیم.

رییس مركز امور مشاوران حقوقی، وكلا و كارشناسان قوه قضاییه درباره ادغام مركز امور مشاوران قوه قضاییه با كانون‌های وكلا نیز گفت:‌ این لایحه این موضوع را كاملا مشخص كرده است كه ادغام این دو مجموعه به چه شكلی صورت گیرد و نهایتا چه مجموعه‌ای ایجاد خواهد شد لذا با تصویب این لایحه، یك مجموعه ثالثی تشكیل خواهد شد كه ادغامی از دو مجموعه فعلی است.

مومنی درباره اینكه «استقلال وكلا» در لایحه جامع وكالت رسمی به چه صورت تعریف شده است، اظهاركرد: استقلال وكلا به جای خود باقی است و این لایحه بیشتر در مورد تشكیلات وكلا است. مركز امور مشاوران قوه قضاییه كه خود نیز وابسته به قوه قضاییه است در ماهیت استقلال وكلا هیچ زمان دخالتی نكرده و فقط همان كاری كه برای آموزش یك وكیل باید انجام شود را برعهده داشته است.

وی ادامه داد: منظور از نظارت قوه قضاییه بر وكلا كه در لایحه جامع وكالت آمده این است كه نظارت بر تشكیلات وكلا، عملكرد درست وكلا و نظارت بر انطباق عمل وكلا با مقررات و قوانین و برای تایید صحت این موارد می باشد نه برای دخالت در امور وكلا.

رییس مركز امور مشاوران حقوقی، وكلا و كارشناسان قوه قضاییه درباره اساسی‌ترین اشكالات «لایحه جامع وكالت رسمی» نیز گفت: این لایحه ایرادی ندارد ولی شاید كانون‌های وكلا نسبت به این لایحه ایراداتی داشته باشند و با سلیقه آنها متفاوت باشد چرا كه آنها معتقد هستند كه تشكیلات باید در اختیار خود وكلا باشد و نظارتی نیز نباید در امور آنها صورت گیرد. ولی این اعتقاد ما نیست و اعتقاد قوه قضاییه این است كه نظارت صحیح و درستی از سوی دستگاه قضایی بر امور وكلا وجود داشته باشد.

مومنی در پایان هم‌چنین درباره واژه «سازمان» كه در لایحه جامع وكالت رسمی به جای كانون‌های وكلا آمده است، اظهار كرد:‌ این موضوع مساله خاصی را ایجاد نمی‌كند چرا كه سازمان یك كلمه‌ای است كه نشان دهنده یك مجموعه یا تشكیلاتی است كه عده‌ای دور هم جمع شده‌اند و كاری را انجام می‌دهند لذا بنده تفاوت خاصی را در اینكه نام سازمان به كار برده شود، نمی‌بینم.

   


آرشیو


پیوندها


پیوندهای روزانه


درباره وبلاگ

این وبلاگ صرفا گلچین خبرهایی است که نویسنده آنها را خوانده و برای ارجاع راحتر خود بایگانی کرده است. این خبرها با ذکر منبع موثق از خبرگراری های جمهوری اسلامی نظیر فارس و مهر بوده و نویسنده مسئولیتی در قبال صحت آنها ندارد و صرفا بازتابی از خبرهای موثق جمهوری اسلامی ایران در اینترنت می باشد.
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic